Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. św. Rafała w Czerwonej Górze uzyskał Certyfikat udziału w kampanii „Twoja krew, moje życie” organizowanej przez Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kielcach w ramach ogólnopolskiego Programu Polityki Zdrowotnej pn.: Zapewnienie samowystarczalności Rzeczypospolitej Polskiej w krew i jej składniki na lata 2015-2020.

Tygodnik „Wprost” opublikował „Ranking Szpitali 2017 . Oddział VII Urologiczny Naszego Szpitala pod kierownictwem dr n. med. Arkadiusza Zapały sklasyfikowany został na 14. pozycji w kraju w kategorii Najlepsze Szpitale Urologiczne oraz na 2. miejscu w Polsce w podkategorii Zabiegi endoskopowe.

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. św. Rafała w Czerwonej Górze zdobył pierwsze miejsce w ogólnopolskim konkursie "Lider Nowoczesnej Płynoterapii".

W dniu 28.05.2017 roku Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. św. Rafała brał udział w pikniku organizowanym w Parku Miejskim w Kielcach przez Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego.

W dniu 31.05.2017 w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Czerwonej Górze obchodziliśmy Światowy Dzień bez Papierosa.