Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Tygodnik „Wprost” opublikował „Ranking Szpitali 2017 . Oddział VII Urologiczny Naszego Szpitala pod kierownictwem dr n. med. Arkadiusza Zapały sklasyfikowany został na 14. pozycji w kraju w kategorii Najlepsze Szpitale Urologiczne oraz na 2. miejscu w Polsce w podkategorii Zabiegi endoskopowe.

W rankingu wzięły udział szpitale, które wypełniły obszerne ankiety, opracowane przez zespół ekspertów w poszczególnych dziedzinach (pracownicy NFZ, profesorowie, konsultanci wojewódzcy i krajowi). Podczas oceniania brano pod uwagę to co najważniejsze dla pacjenta czyli m.in. zakres diagnostyki dostępnej w szpitalu, liczbę wykonywanych procedur medycznych, współczynnik zakażeń pooperacyjnych, liczbę monitorowanych łóżek w pododziale intensywnej opieki oraz liczbę łóżek i sal pooperacyjnych na oddziale. Szpitale, które zgłaszały się do rankingu klasyfikowane były w sześciu kategoriach: Najlepsze szpitale chirurgiczne, kardiologiczne, kardiochirurgiczne, ginekologiczne, ortopedyczne oraz urologiczne.          

Oddział VII Urologiczny Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. św. Rafała w Czerwonej Górze dysponuje pełnym, nowoczesnym sprzętem do wykonywania zabiegów endoskopowych na cewce moczowej, pęcherzu, gruczole krokowym, moczowodach i nerkach. Posiadając ten sprzęt lekarze są w stanie wykonać pełny zakres zabiegów z dziedziny endourologii, zabiegi rekonstrukcyjne i laparoskopowe  oraz  otwarte zabiegi z dziedziny urologii onkologicznej. Jak widać długa praktyka, staranność oraz dbałość o dobro pacjenta zostały docenione dając Oddziałowi Urologicznemu wysokie miejsca w „Rankingu Szpitali 2017”

zdj grupowe urologia