Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Misja i Wizja w organizacji odgrywa bardzo istotną rolę. Określenie sensu i celu istnienia organizacji jest pierwszym krokiem do stworzenia jej strategii oraz wizerunku na zewnątrz. W realizacji naszych marzeń i planów kierujemy się nadrzędną zasadą dla nas, iż Pacjent zawsze jest najważniejszy. Zależy nam na tym aby nasi Pajcenci mieli satysfakcję oraz zadowolenie z udzielonych im świadczeń.

Poniżej możecie Państwo zapoznać się z naszą Misją oraz Wizją.

 

misja wizja miniMisja jest świadectwem tożsamości firmy, swoistym „kodem genetycznym” kultury organizacyjnej, który określa podstawowe wartości organizacji. Wartości te pomagają ujednolicić sposoby działania pracowników w kluczowych dla firmy sprawach.
Misja określa kierunek działania całej organizacji, jej koncepcję biznesu firmy, jej rolę i sens istnienia. Określa pośrednio dziedziny, którymi firma jest w stanie się zająć i chce się zajmować.

 

Wizja jest opisem wizerunku przedsiębiorstwa w odległej przyszłości, przy optymistycznym założeniu wystąpienia korzystnych uwarunkowań. Jest to, często idealna, koncepcja organizacji w przyszłości.
To aspiracje i marzenia zarządu o jej przyszłym kształcie. I to, że jest to najczęściej idealne marzenie to bardzo dobrze, bo właśnie marzenia, cele na pierwszy rzut oka nierealne inspirują nas do działania. Motywują do podejmowania wyzwań.