Ikona przedstawiająca kontury koperty oraz znak małpy internetowej. Kolor gradient przenikający z koloru niebieskiego w kolor fiolety.  logo strony podmiotowej bip, Biuletyn Informacji publicznej  logo epuap, elektroniczna Platforma Usług Administracji PublicznejIkona, znak w postaci niebieskiego krzyża zawierający w środku literę e. Rejestracja On-line    Flaga Unii Europejskiej    Ikona Facebook

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Św. Rafała w Czerwonej Górze

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Św. Rafała w Czerwonej Górze

Porady Dietetyka

Szanowni Państwo,

udostępniamy Państwu informacje dotyczące  grupy dozwolonych i zabronionych produktów w określonych jednostkach chorobowych, które mogą być wskazówką do zdrowego i prawidłowego odżywiania.
W celu otrzymania dostosowanej do wieku oraz  stanu zdrowia    zbilansowanej diety  lub kontynuacji leczenia żywieniowego zapraszamy do kontaktu z dietetykiem w Poradni Przyszpitalnej w Czerwonej Górze:

  • pacjentów hospitalizowanych w WSS im. Św. Rafała w Czerwonej Górze,
  • pacjentów, którzy byli hospitalizowani i zostali wypisani z naszego Szpitala,
  • pacjentów skierowanych przez lekarza na poradę do dietetyka przed planowaną hospitalizacją,
  • pacjentów, którzy pozostają pod opieką lekarzy w Poradni Przyszpitalnej w Czerwonej Górze lub Przychodni Specjalistycznej w Kielcach ul. Jagiellońska 72.

Dyżurujący dietetyk udzieli Państwu  bezpłatnych porad w każdy wtorek w Poradni Przyszpitalnej (gabinet nr 8) w godzinach 1230 – 1430, po wcześniejszym umówieniu terminu konsultacji.
Rejestracji na konsultację można dokonać od poniedziałku do piątku w godz. 830 – 930 pod numerem telefonu: 41/3465545  wew. 154 lub drogą e–mailową pod adresem: dietetyk@czerwonagora.pl

Z porady dietetyka można skorzystać również drogą e-mailową pod adresem:dietetyk@czerwonagora.pl

W szczególnych przypadkach (wiek, stan zdrowia pacjenta) porady dietetyka mogą zostać udzielone rodzinie, opiekunowi pacjenta, których pacjent upoważnił do udzielania informacji o stanie zdrowia.

Przykładowe diety do pobrania w PDF.

Przewiń na górę
Skip to content