Ikona przedstawiająca kontury koperty oraz znak małpy internetowej. Kolor gradient przenikający z koloru niebieskiego w kolor fiolety.  logo strony podmiotowej bip, Biuletyn Informacji publicznej  logo epuap, elektroniczna Platforma Usług Administracji PublicznejIkona, znak w postaci niebieskiego krzyża zawierający w środku literę e. Rejestracja On-line    Flaga Unii Europejskiej    Ikona Facebook

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Św. Rafała w Czerwonej Górze

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Św. Rafała w Czerwonej Górze

Punkt pobrań krwi i materiałów do badań

Punkt pobrań krwi i materiałów do badań w Wojewódzkiej Przychodni Specjalistycznej

ul. Jagiellońska 72

Punkt znajduje się w gabinecie nr 1 obok Rejestracji

Godziny pracy :

  • Poniedziałek 7.15 – 10.00
  • Wtorek 7.15 – 10.00
  • Środa 7.15 – 10.00
  • Czwartek 7.15 – 10.00
  • Piątek 7.15 – 10.00

Pobieramy badania pacjentom  leczącym się w Wojewódzkiej Przychodni Specjalistycznej  w Kielcach oraz Poradni WSS w Czerwonej Górze, posiadających skierowanie od lekarza oraz  pacjentom zgodnie z zawartymi umowami z placówkami zewnętrznymi.

Istnieje również możliwość wykonania badań odpłatnych zgodnie z cennikiem obowiązującym na dany rok kalendarzowy – istnieje możliwość płacenia kartą.

Badania pobiera wykwalifikowany personel pielęgniarski zgodnie z obowiązującymi procedurami w zakresie badań laboratoryjnych.

Badania wykonywane są przez Laboratorium Diagnostyczne znajdującym się w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Czerwonej Górze.

Dział Diagnostyki Laboratoryjnej w zakresie prowadzonych badań bierze udział w międzynarodowych kontrolach jakości dla wszystkich wykonywanych parametrów uzyskując wysokie oceny. Dzięki temu oferujemy Państwu diagnostykę laboratoryjną w oparciu o światowe standardy.

Wykonujemy badania:

  • analityczne (krew, mocz, kał)
  • mikrobiologiczne ( moczu, nasienia, plwociny i wymazy)
  • diagnostyki prątka (plwocina, mocz)

Wyniki dostępne są do odbioru w rejestracji Przychodni w dniu następnym po godzinie 10.30

Przewiń na górę
Skip to content