Ikona przedstawiająca kontury koperty oraz znak małpy internetowej. Kolor gradient przenikający z koloru niebieskiego w kolor fiolety.  logo strony podmiotowej bip, Biuletyn Informacji publicznej  logo epuap, elektroniczna Platforma Usług Administracji PublicznejIkona, znak w postaci niebieskiego krzyża zawierający w środku literę e. Rejestracja On-line    Flaga Unii Europejskiej    Ikona Facebook

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Św. Rafała w Czerwonej Górze

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Św. Rafała w Czerwonej Górze

Szpital w Czerwonej Górze z nominacją do Symbolu Nowoczesnej Opieki Medycznej 2022

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Św. Rafała w Czerwonej Górze otrzymał nominację do prestiżowej nagrody Symbol Nowoczesnej Opieki Medycznej 2022. Jest to program prowadzony na łamach „Monitora Biznesu” i „Monitora Rynkowego”.

„Symbol” to ogólnopolski program promujący najlepszych, emblematycznych przedstawicieli różnych branż. Ten honorowy tytuł otrzymują wyróżniające się jakością oferowanych usług bądź produktów podmioty, których w ciągu jedenastu lat było już około 800. Program „Symbol” jest prowadzony na łamach „Monitora Biznesu” – niezależnego dodatku do „Rzeczypospolitej” oraz „Monitora Rynkowego” – niezależnego dodatku do „Dziennika Gazety Prawnej” oraz „Pulsu Biznesu”.

W ramach „Symbolu” wyróżniane są firmy, samorządy, uczelnie, instytuty PAN, spółki komunalne, jak również placówki ochrony zdrowia. Ten zaszczyt spotkał obecnie Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. św. Rafała w Czerwonej Górze.

To dla nas ważne wyróżnienie – mówi dyrektor szpitala Youssef Sleiman. – Nominacja do Symbolu Nowoczesnej Opieki Medycznej to sygnał, że działania, które podejmujemy, są właściwe i znacząco podnoszą jakość oferowanych przez nas usług. Mamy nadzieję, że za nominacją pójdzie przyznanie nagrody Symbolu przez Kapitułę konkursu.
dyrektor szpitala ubrany w czarny garnitur usmiecha się
Youssef Sleiman
Dyrektor

Szpital przeszedł w ostatnich latach znaczące zmiany. Wybudowano nowy pawilon i przebudowano część istniejących budynków placówki. Powstały między innymi dwie nowe izby przyjęć, oddziały chorób płuc i gruźlicy oraz Dział Badań Czynności Układu Oddechowego. Łączna wartość inwestycji w Szpitalu św. Rafała to blisko 50 milionów złotych. Prace budowlane i projektowe cały czas trwają. Wkrótce placówka wzbogaci się także o Dział Chemioterapii Dziennej i Poradnię Onkologiczną.

Tegoroczna Gala Finałowa Symbol 2022 odbędzie się w dniach 17-18 listopada w Hotelu Monopol w Katowicach

Szpital w Czerwonej Górze z nominacją do Symbolu Nowoczesnej Opieki Medycznej 2022
Przewiń na górę
Skip to content