Ikona przedstawiająca kontury koperty oraz znak małpy internetowej. Kolor gradient przenikający z koloru niebieskiego w kolor fiolety.  logo strony podmiotowej bip, Biuletyn Informacji publicznej  logo epuap, elektroniczna Platforma Usług Administracji PublicznejIkona, znak w postaci niebieskiego krzyża zawierający w środku literę e. Rejestracja On-line    Flaga Unii Europejskiej    Ikona Facebook

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Św. Rafała w Czerwonej Górze

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Św. Rafała w Czerwonej Górze

400 litrów środków dezynfekujących dla szpitali w Winnicy

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. św. Rafała w Czerwonej Górze aktywnie włącza się w pomoc humanitarną dla Ukrainy, która walczy o swoją suwerenność w wojnie wywołanej przez rosyjskiego agresora.

We współpracy ze Stowarzyszeniem Integracja Europa-Wschód wysłaliśmy do Winnicy transport 400 litrów środków dezynfekujących. Trafią one do lokalnych szpitali. Na Ukrainie jest duże zapotrzebowanie na ten deficytowy produkt.

– Mamy nadzieję, że w tych strasznych okolicznościach dołożymy skromną cegiełkę do poprawy warunków leczenia pacjentów, a zwłaszcza ofiar rosyjskiego ataku rakietowego na miasto – mówi Youssef Sleiman, dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. św. Rafała w Czerwonej Górze.

400 litrów środków dezynfekujących dla szpitali w Winnicy
Przewiń na górę
Skip to content