Ikona przedstawiająca kontury koperty oraz znak małpy internetowej. Kolor gradient przenikający z koloru niebieskiego w kolor fiolety.  logo strony podmiotowej bip, Biuletyn Informacji publicznej  logo epuap, elektroniczna Platforma Usług Administracji PublicznejIkona, znak w postaci niebieskiego krzyża zawierający w środku literę e. Rejestracja On-line    Flaga Unii Europejskiej    Ikona Facebook

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Św. Rafała w Czerwonej Górze

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Św. Rafała w Czerwonej Górze

Ograniczenia odwiedzin

UWAGA !

Ze względu na bezpieczeństwo epidemiologiczne pacjentów hospitalizowanych w WSS im. Św. Rafała w Czerwonej Górze i dynamiczny wzrost zachorowań na choroby   zakaźne przenoszone drogą powietrzno- kropelkową, w tym  COVID-19, grypa, zmuszeni jesteśmy ograniczyć odwiedziny, a osoby manifestujące objawy infekcyjne prosimy o powstrzymanie się  od odwiedzin w Szpitalu.

Odwiedziny mogą odbywać się codziennie od godz.14.00 do 17.00

  1. Jednoczasowo podczas odwiedzin w sali chorych przebywać może  po jednej osobie odwiedzającej u danego pacjenta, a czas odwiedzin nie powinien przekraczać 15 minut.
  2. Odwiedzających prosimy o :

założenie maski zakrywającej usta i nos na  cały okres przebywania na terenie Szpitala,

przestrzeganie zasad higieny rąk – częste mycie i dezynfekcja,

– podczas wizyty unikać należy bliskich kontaktów z osobą odwiedzaną oraz
z innymi pacjentami na sali chorych.

W przypadku pacjentów w stanie terminalnym lub pacjentów w stanie ciężkim o sposobie odwiedzin i czasie decyduje  Kierownik / lekarz dyżurny Oddziału.

W sytuacji zwiększonej liczby zachorowań Kierownik Oddziału w porozumieniu z Dyrektorem Szpitala może podjąć decyzje o wstrzymaniu odwiedzin.

                                                                                                                             Dyrektor

Ograniczenia odwiedzin
Przewiń na górę
Skip to content