Ikona przedstawiająca kontury koperty oraz znak małpy internetowej. Kolor gradient przenikający z koloru niebieskiego w kolor fiolety.  logo strony podmiotowej bip, Biuletyn Informacji publicznej  logo epuap, elektroniczna Platforma Usług Administracji PublicznejIkona, znak w postaci niebieskiego krzyża zawierający w środku literę e. Rejestracja On-line    Flaga Unii Europejskiej    Ikona Facebook

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Św. Rafała w Czerwonej Górze

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Św. Rafała w Czerwonej Górze

32. Finał WOŚP w szpitalu w Czerwonej Górze. Podziękowania

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Św. Rafała w Czerwonej Górze po raz pierwszy przyłączył się do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Debiut okazał się całkiem udany, bo wśród personelu i pacjentów zebrano ponad 2 tys. zł.

– Bardzo dziękuję wszystkim pracownikom i pacjentom, którzy włączyli się w zbiórkę zorganizowaną w naszym szpitalu. Dziękuję również członkom sztabu WOŚP przy Centrum Kultury i Sportu w Chęcinach za wszelką pomoc i niezwykle sprawne przeprowadzenie całej akcji. Problematyka chorób płuc jest dla nas bardzo ważna. Cieszę się, że Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy nagłośniła ją w tym roku i że mogliśmy dołożyć do tego swoją małą cegiełkę – mówi Youssef Sleiman, dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Św. Rafała w Czerwonej Górze.

Do puszki na datki, która była umieszczona w Izbie Przyjęć Ogólnej, trafiło 2094,72 zł oraz 1 euro cent. Łącznie w czasie 32. Finału WOŚP udało się zebrać ponad 175 mln 426 tys. zł, ale kwota ta najpewniej jeszcze wzrośnie, gdy zakończą się wszystkie aukcje charytatywne i środki z nich zasilą konto fundacji.

32. Finał WOŚP w szpitalu w Czerwonej Górze. Podziękowania
Przewiń na górę
Skip to content