Ikona przedstawiająca kontury koperty oraz znak małpy internetowej. Kolor gradient przenikający z koloru niebieskiego w kolor fiolety.  logo strony podmiotowej bip, Biuletyn Informacji publicznej  logo epuap, elektroniczna Platforma Usług Administracji PublicznejIkona, znak w postaci niebieskiego krzyża zawierający w środku literę e. Rejestracja On-line    Flaga Unii Europejskiej    Ikona Facebook

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Św. Rafała w Czerwonej Górze

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Św. Rafała w Czerwonej Górze

Darowizna od firmy POLONEZ PLUS dla szpitala w Czerwonej Górze

Dwie szafy metalowe przekazała w ramach darowizny firma POLONEZ PLUS Sp. z o.o. na rzecz Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Św. Rafała w Czerwonej Górze.

„Pancerne” meble trafiły na Oddział VI Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej Szpitala w Czerwonej Górze. W żelaznych gablotach będą przechowywane wyroby medyczne, dzięki temu Oddział zyskał bezpieczne i komfortowe miejsce do przechowywania niezbędnych produktów medycznych.

Łączna wartość szaf przekazanych przez firmę POLONEZ PLUS wynosi 7 792 zł.

– Dziękujemy za ten piękny gest oraz wsparcie i zaangażowanie w naszą misję. Nowe meble przyczynią się do lepszej organizacji naszych zasobów i poprawią warunki pracy personelu, co przełoży się na większy komfort pacjentów. Cieszymy się, że możemy liczyć na tak wspaniałych partnerów jak firma POLONEZ PLUS Sp. z o.o. – mówi Youssef Sleiman, dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Św. Rafała w Czerwonej Górze.

Darowizna od firmy POLONEZ PLUS dla szpitala w Czerwonej Górze
Przewiń na górę
Skip to content